polskispaceenglish

Zakład obróbki stali Valeriia – O nas

line

Firma powstała w 2011 roku
line

logo

Valeriia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to zakład specjalizujący się w montażu, spawaniu statków, różnych konstrukcji stalowych z siedzibą przy ulicy Mostowej 1 lok. 38 w Gdańsku. Początki naszej działalności sięgają 2011 roku.

Od samego początku istnienia Spółka ma swoich stałych odbiorców, dla których świadczy usługi spawalnicze, usługi monterskie oraz usługi remontowe. To firmy AS PPU Adam Sulewski, Marine Projects LTD. Sp. z o.o., PHU Stazen Sp. z o.o.

W 2013 roku poszerzono zakres działalności spółki o usługi montersko-spawalnicze, nie tylko polegające na obróbce mechanicznej elementów metalowych statków i łodzi, lecz także na obróbce mechanicznej konstrukcji stalowych i zbiorników.

Odbiorcami naszych prac spawalniczych monterskich i piaskarskich byli również Instal Białystok S.A., Monrem Sp. z o.o. Sp. k., Butzkies Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o., Jart Sp. z o.o. Sp.k., Skanska S.A., Grajan Sp. z o.o., CRIST OFFSHORE Sp. z o.o., VISTAL CONSTRUCTION Sp. z o.o., Mostostal Kielce S.A., EKO-LASER Produkcja Konrad Cisak, Vistal Marine Sp. z o.o., Fast Shipyard Services Sp. z o.o., Nauta S.A., Roger Żółtowski Interplastic.

Zostały wykonane prace budowlane dla firm Complex Budownictwo Mirosław Mielewski, Erbud S.A., Marex, HOSSA S.A. Budownictwo polegające na wykonaniu elewacji, ułożenia płytek, prac murowych oraz robót remontowo-budowlanych.

Posiadamy własny teren z halą oraz z dojściem do wody przy ul. Przełom 11 w Gdańsku. Posiadamy na terenie dźwig o nośności 16 ton. Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się profesjonalny sprzęt pozwalający nam na wykonanie szerokiego wachlarza prac spawalniczych i monterskich. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Referencje

Complex Budownictwo

spawanie

    Butzkies Sp. z o.o.

    spawanie


Jart Sp. z o.o. Sp. k.

spawanie

spawanie

Erbud S.A.

    spawanie