polskispaceenglish

Valeriia – zakład obróbki stali

line

Firma powstała w 2011 roku
line

logo

Valeriia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to zakład specjalizujący się w montażu, spawaniu statków, różnych konstrukcji stalowych z siedzibą przy ulicy Mostowej 1 lok. 38 w Gdańsku. Początki naszej działalności sięgają 2011 roku.

Od samego początku istnienia Spółka ma swoich stałych odbiorców, dla których świadczy usługi spawalnicze, usługi monterskie oraz usługi remontowe. To firmy AS PPU Adam Sulewski, Marine Projects LTD. Sp. z o.o., PHU Stazen Sp. z o.o.

W 2013 roku poszerzono zakres działalności spółki o usługi montersko-spawalnicze, nie tylko polegające na obróbce mechanicznej elementów metalowych statków i łodzi, lecz także na obróbce mechanicznej konstrukcji stalowych i zbiorników.

Odbiorcami naszych prac spawalniczych, monterskich i piaskarskich byli również: Instal Białystok S.A., Monrem Sp. z o.o. Sp. k., Butzkies Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o., Jart Sp. z o.o. Sp.k., Skanska S.A., Grajan Sp. z o.o., CRIST OFFSHORE Sp. z o.o., VISTAL CONSTRUCTION Sp. z o.o., Mostostal Kielce S.A., EKO-LASER Produkcja Konrad Cisak, Vistal Marine Sp. z o.o., Fast Shipyard Services Sp. z o.o., Nauta S.A., Roger Żółtowski Interplastic.

Wykonaliśmy prace budowlane polegające na ułożeniu płytek, wykonaniu elewacji, prac murowych, a także robót remontowo-budowlanych dla następujących firm: Complex Budownictwo Mirosław Mielewski, Erbud S.A., Marex, HOSSA S.A.

Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się profesjonalny sprzęt pozwalający nam na wykonanie szerokiego wachlarza prac spawalniczych i monterskich.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Referencje

Complex Budownictwo

spawanie

    Butzkies Sp. z o.o.

    spawanie


Jart Sp. z o.o. Sp. k.

spawanie

spawanie

Erbud S.A.

    spawanie